Masz mało czasu i chęć na naturalny i trwały manicure? Przetestuj manicure hybrydowy! Która z nas nie marzy o pięknych, lśniących paznokciach? Niestety domowy manicure często kończy się porażką i nie daje takich rezultatów o jakich byśmy marzyły. Nierówno położona emalia, rysy, a jeśli jakimś cudem uda się wysuszyć lakier to niedługo po pomalowaniu domowe obowiązki i tak niweczą nasz wysiłek. Nieestetyczne odpryski i łuszcząca się emalia- tak nie wyglądają dłonie zadbanej kobiety!

Nowatorskie rozwiązania i techniki kosmetyczne przychodzą z nowym rozwiązaniem, które powinno przypaść do gustu wszystkim z was, które z jakiś powodów nie są zwolenniczkami paznokci żelowych i akrylowych. Przyszedł czas na manicure hybrydowy!

Mnaicure hybrydowy ShellacManicure hybrydowy jest jednym z najnowszych trendów w stylizacji paznokci skierowanym głównie do kobiet ceniących sobie naturalność oraz długotrwały efekt. Wśród jego zalet wymienia się przede wszystkim gładką i lśniącą stylizację bez smug oraz nieestetycznych zadrapań, wgnieceń, odpryśnięć i zmatowienia, a jego efekty utrzymują od 2 do 3 tygodni.

Zalety emalii hybrydowej na tym się jednak nie kończą. Produkt jest hipoalergiczny, a zabieg nakładania i ściągania o wiele mniej inwazyjny i szkodliwy dla wrażliwej płytki paznokciowej niż w przypadku paznokci akrylowych lub żelowych.

Nowatorskość stylizacji hybrydowej leży głównie w stosowanej emalii Shellac, która łączy
w sobie właściwości tradycyjnego lakieru i żelu. Jej formułę cechuje duża elastyczność i to właśnie dzięki niej manicure ma piękny połysk i nie łuszczy się nawet podczas wykonywania najbardziej uciążliwych dla pomalowanych paznokci czynności.

 

Manicure hybrydowy - na czym polega

  Przygotowanie

Kosmetyczka przygotowuje paznokcie - piłuje, nadaje im odpowiedni kształt, odsuwa lub wycina skórki.

 

  Nakładanie preparatów

 Nakładane są specjalne preparaty będące formą pośrednią między akrylem, żelem i zwykłym lakierem. Są to:
- baza
- kolor (dwie warstwy)

- finish

 

  Utwardzanie

 Każdy preparat jest kolejno utwardzany pod lampą UV kilka minut.

 

  Zmywanie

 Usunięcie lakiero-żelu wymaga ponownej wizyty w salonie, ponieważ musi być użyty specjalny płyn na bazie acetonu (lakier jest odporny na zmywacz). Usunięcie lakieru trwa ok. 15 minut. Stylistka nasącza płynem płatki kosmetyczne i przykłada je do płytek paznokcia.

 

Manicure hybrydowy utrzymuje się na paznokciach od dwóch do trzech tygodni.

  • Lakiery do manicure hybrydowego różnią się od "zwykłych lakierów" - są połączeniem właściwości akrylu, żelu i zwykłego lakieru.

  • Wystarczy cienka warstwa lakieru, aby uzyskać trwały i lśniący kolor. Lakier nie blaknie, nie kruszy się i nie odpryskuje.

  • Manicure hybrydowy idealnie nadaje się na urlopy, wyjazdy służbowe.

  • Manicure hybrydowy nie niszczy płytki paznokcia, tak jak robią to tipsy.

  • Manicure hybrydowy jest odporny na zmywacz do paznokci, jego usunięcie wymaga wizyty u kosmetyczki.

 

Studio Piękne Dłonie na Facebook'u

facebook